Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

З Днем бухгалтера та аудитора!

Серед численної армії бухгалтерів та аудиторів, які сьогодні приймають вітання із професійним святом, такі вітання приймають і співробітники Кафедри обліку та аудиту Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка. Понад 20 років тут готують висококваліфікованих бухгалтерів-економістів для аграрної галузі України і за цей час підготували сотні фахівців, які успішно працюють на різних підприємствах, в установах, комерційних організаціях тощо. Адже професія бухгалтера-аудитора на сьогоднішній день — одна з найзатребуваніших і найвисокооплачуваніших професій.

Наразі Кафедра обліку та аудиту ХНТУСГ здійснює підготовку фахівців за спеціальностями 071 – Облік і оподаткування та 072 – Фінанси, банківська справа та страхування. Очолює Кафедру доктор економічних наук, професор Маренич Тетяна Григорівна, яка є керівником наукової школи «Механізми економічного регулювання сільськогосподарських товаровиробників в умовах формування інноваційної моделі АПК».

Від імені адміністрації університету та профспілкового комітету ми щиро вітаємо співробітників Кафедри обліку та аудиту, а також їхніх нинішніх студенів і колишніх випускників з Днем бухгалтера і бажаємо всіх гараздів в їхній роботі та навчанні.
Принагідно нагадаємо, що День бухгалтера та аудитора щорічно відзначається в Україні із 16 липня з 2004 року. Дата святкування вибрана на честь дня прийняття Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» (16 липня 1999 року).

З повагою, друзі та колеги.

З Днем бухгалтера та аудитора!