Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Вступна кампанія 2020 розпочинається!

Враховуючи прогнози розвитку епідеміологічної ситуації, вступна кампанія починається зі зсувом на місяць, тобто у серпні 2020 року. Реєстрація на ЄВІ при вступі до магістратури розпочалася 12 травня. Міністерство освіти і науки також внесло зміни до Умов прийому, що, відповідно, змінить і Правила прийому до нашого Університету.

Зверніть увагу на нові терміни етапів Вступної кампанії. Їх розміщено на нашому сайті на головній сторінці та у вкладці «ВСТУПНИКАМ».

Вступ до бакалаврату

Вступ на бюджет.

Декілька днів тому МОН України затвердив максимальні обсяги держзамовлення на 2020 рік. Це стосується вступників, які планують вступати до Університету на основі повної загальної освіти за результатами ЗНО 2017, 2018, 2019 та 2020 років на бюджетну форму навчання.

Необхідно зазначити, що пропозиції нашого Університету повністю задоволені. Так, на 1-й курс на денну форму навчання ми можемо зарахувати більш ніж 300 осіб і на заочну форму навчання можуть вступити на бюджет майже 100 осіб. Нагадаю, що в нашому Університеті ліцензовано 25 спеціальностей і кількість ліцензійних місць складає 4135 (бакалаврат – 2760, магістратура – 1375)

Враховуючи те, що Університет за даними МОН увійшов у ТОП 5 Університетів України за приростом держзамовлення, а на ряд популярних спеціальностей максимальні обсяги держзамовлення виконані повністю, загальна кількість бюджетних місць зросла.

Очікуємо приблизно таку ж кількість місць держзамовлення і на скорочені програми. Це стосується осіб, які вступають на основі диплома молодшого спеціаліста. Нагадуємо, що цьогоріч випускникам коледжів та технікумів необхідно мати сертифікати ЗНО (2017, 2018, 2019, 2020 р.р.) з української мови і літератури, а на окремі спеціальності ще й сертифікати ЗНО з математики.

ВАЖЛИВО! У зв’язку з введенням карантину реєстрацію на ЗНО подовжено. Хто не встиг може зареєструватися з 25 травня до 9 червня. Звертайтеся до нашої Приймальної комісії, допоможемо з реєстрацією.

Також Університет надає допомогу у підготовці до ЗНО. Кожного дня у нас проводяться заняття з української мови і літератури, математики, фізики, географії, історії України у віддаленій формі. Тобто, отримавши коди реєстрації, ви можете бути безпосередніми учасниками навчання, вільно спілкуючись з викладачем та іншими слухачами у онлайн режимі. Враховуючи  карантинні  заходи, Університет цього року надає цю послугу безкоштовно. Приєднуйтесь. Довідки та реєстрація за телефоном (098)012-26-93

Вступ на контракт

Якщо ви плануєте навчання за контрактом, тобто за кошти фізичних або юридичних осіб, для Вас є також гарні новини. Напередодні розраховано та затверджено контракти на 2020 рік. Вони виросли досить помірно. На денну форму навчання приблизно на 20%, і складає в середньому 10 тис. грн. на рік, а на заочну залишились минулорічними, 6600 грн на рік.

У зв’язку з введенням на деякі спеціальності в українських ЗВО індикативної вартості навчання, контракт зріс більш відчутно і складає в середньому 15 тис. гривень на рік. У нашому Університеті це 10 спеціальностей з 25. При цьому вартість навчання за заочною формою на зазначені спеціальності залишилась в минулорічних межах.

С. М. СКОФЕНКО,

відповідальний секретар Приймальної комісії ХНТУСГ.