Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Вшанували наших спортсменів

Сьогодні в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка вшановували  бронзових призерів чемпіонату  Кубка світу із спортивної боротьби, який  нещодавно завершився у м. Бєлград (Сербія).

Нагадаємо, що на цьому престижному чемпіонаті студент ХНТУСГ, а точніше – вже магістр, Семен Новіков,  посів 3-є місце у ваговій категорії до 87 кг, здобувши для України бронзову медаль. Успішно також виступили на чемпіонаті інші студенти нашого університету, зокрема,  Андрій Кулик – чемпіон України з греко-римської боротьби та Ярослав Фільчаков, які є вихованцями харківської спортивної школи і тренера Дмитра Тимченка.

Отож, у наших спортсменів з’явився гарний привід для того, щоб зустрітися із  своїми наставниками, викладачами, однокурсниками  і подякувати їм за підтримку. Під час зустрічі з ректором університету Олександром Нанкою та представниками ректорату наші спортсмени поділилися враженнями від виступу на чемпіонаті світу і розповіли про плани на майбутнє. У свою чергу ректор університету  привітав  спортсменів з черговою перемогою і побажав їм і їхнім тренерам подальших спортивних успіхів і досягнень, які примножуватимуть спортивну славу України і ХНТУСГ.

У зустрічі із спортсменами брали участь директор ННІ ПХВ Вадим Бредихін та Заслужений тренер України, професор Леонід Грінь. Учасники зустрічі зробили фото на пам’ять, які поповнять сучасний літопис нашого університету.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.