Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Вітання з Днем Конституції України

Ректорат та профспілковий комітет Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра  Василенка вітає співробітників та студентів університету з Днем Конституції України. До цих вітань приєднується і кафедра  Публічного та приватного права ХНТУСГ, а також наші друзі і партнери з інших закладів вищої освіти.

Рівно 25 років тому, 28 червня 1996 року,  Верховна Рада України ухвалила  нову Конституцію України – першу в історії незалежної Української держави. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, а також основні права і свободи громадян. Цим було закладено конституційну основу для розвитку України як демократичної, соціальної, правової держави.

Конституція України визнає людину, її життя, честь і гідність, недоторканість і безпеку найвищою соціальною цінністю та встановлює, що права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст та спрямованість діяльності держави. Відповідно День Конституції України є державним святом, яке відзначається на офіційному рівні.

Ректорат та профспілковий комітет ХНТУСГ.

 

Вітання з Днем Конституції України