Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Вітання з 24-ю річницею від дня заснування ННІ БМ

Шановні колеги, студенти, випускники! Вітаю усіх вас з 24-ю річницею від дня заснування Навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту!

Навчально-науковий інститут – це перш за все його колектив!

Інститут, зберігаючи славетні багаторічні традиції, активно запроваджує інноваційні форми навчання та прогресивні освітні методики, що сприяє створенню передумов для підвищення якості і наближення рівня підготовки фахівців до найвищих світових стандартів.

Наші студенти з року в рік стають переможцями олімпіад, конкурсів наукових робіт, культурно-масових заходів, беруть активну участь у наукових конференціях, семінарах, круглих столах, стажуються за кордоном, активно займаються волонтерською діяльністю.

Кращі студенти є іменними стипендіатами Президента України, Верховної Ради України, Кабінету міністрів України, імені М.С. Грушевського, імені О.П. Масельського, Харківського міського голови «Обдарованість» тощо.

За своє 24-річне існування в Інституті підготовлено тисячі фахівців для різних сфер національної економіки України, деякі з яких стали відомими вченими, керівниками та провідними спеціалістами підприємств, приватними підприємцями, державними і громадськими діячами.

Сьогодні ННІ БМ:

– це згуртована команда і щаслива сім’я студентів та викладачів;

– це патріотичний, культурний, фізичний розвиток особистості;

– це визнання здобутків на місцевому, загальнодержавному та міжнародному рівнях;

– це успішні фахівці, що отримали відмінну освіту, яка є запорукою добробуту та впевненості у завтрашньому дні;

– це усі ми, хто навчає, навчається або колись навчався у нашому Інституті.

Хочу подякувати кожному викладачу, кожному співробітнику Інституту за плідну роботу та відданість у підготовці спеціалістів найвищого рівня.

Передаючи свої знання, вміння, досвід майбутнім поколінням ви робите неоціненний внесок, що неодмінно вернеться до вас сторицею.

У цей день від щирого серця хочу побажати кожному з вас безмежного щастя, міцного здоров’я, творчої наснаги, невичерпної енергії, нових звершень, мирного неба та впевненості у завтрашньому дні!

З повагою,

в.о. директора ННІ БМ                                                                                  

Олександр Грідін