Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Вітання ректора з Днем студента

Шановні студенти та випускники Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка! Від імені ректорату та профспілкового комітету ХНТУСГ щиро вітаю вас з Міжнародним днем студента і бажаю, щоб жодні карантинні обмеження та інші тимчасові труднощі не затьмарили цього свята. Адже цього року День студента співпадає з відзначенням 90-річчя нашого університету, що дозволяє відчути зв’язок між різними поколіннями студентів, згадати кращих друзів і викладачів, студентські традиції тощо.

Міжнародний день студента об’єднує всі покоління студентів. Саме тому сьогодні я вітаю з ним  і нинішніх студентів нашого університету, і студентів минулих років, які не забувають свою Альма-матер. Переконаний, що  роки навчання в ХНТУСГ – ХІМЕСГ залишили у них лише приємні і теплі спогади. І такими ж спогадами колись ділитимуться нинішні студенти, які наразі лише готуються до дорослого життя.

Зі свого боку професорсько-викладацький склад університету робить все  можливе, щоб дати вам якісні знання і професійні навички, які допоможуть стати класними професіоналами своєї справи. Отож, не втратьте цієї унікальної можливості. Проявляйте свою творчу енергію і таланти! Шукайте нових друзів і пізнавайте світ! Ставте перед собою амбітні цілі і досягайте їх попри всі перешкоди! А ми в цьому будемо вам допомагати.

Наснаги вам і успіхів у всіх гарних починаннях! Нехай все буде добре!

З повагою, ректор О.В.Нанка.