Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні відзначає свій День народження перший проректор Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка і випускник ХІМЕСГу 1985 року Микола Леонідович Лисиченко.

Більшу частину свого життя Микола Леонідович присвятив науці й рідному університету, до якого він повернувся в 1991 році після закінчення аспірантури. Тут він тривалий час завідував кафедрою застосування електроенергії в сільському господарстві, захистив докторську дисертацію і отримав професорське звання.  Його ім’я, як відомого вченого  і фахівця в галузі електрифікації сільського господарства, занесене до Енциклопедії Сучасної України.

Та, мабуть, найголовнішим і найціннішим досягненням Миколи Леонідовича є заслужений авторитет і  повага серед  колег,  студентів та аспірантів, які цінують його життєву мудрість і принциповість, чесність і відданість своїй справі…

А ще Миколі Леонідовичу дуже пасує вишиванка і щира посмішка, яка видає в ньому світлу  і добру людину, котра завжди готова прийти на допомогу ближньому. Тож, нехай це добро повертається до нього сторицею, а ми в День народження Миколи Леонідовича щиро бажаємо йому всіх земних і не земних благ, які щодня наповнюватимуть його душу радістю, щастям і теплом.

Шановний Миколо Леонідовичу!

Від імені колективу та профспілкового комітету Університету щиро вітаємо Вас  з Днем народження та бажаємо всіх гараздів на довгій життєвій ниві!

Нехай Вам завжди усміхається доля,

Нехай тільки радість дарують роки.

Хай щастя й здоров’я не зрадять ніколи,

Хай збуваються мрії, бажання й думки!

З повагою, Ваші друзі та колеги.