Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 7 травня, відзначає свій День народження великий друг і шанувальник нашого університету — Юрій Іванович Раїна. А інакше й не могло бути, адже Юрій Іванович — один з найкращих випускників нашого університету (закінчив ХІМЕСГ у 1977 р. за спеціальністю «інженер механік сільського господарства»), тут, на кафедрі надійності та довговічності сільськогосподарської техніки, він розпочинав свій трудовий шлях, а у 2008 році вже у стінах Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка здобув другу вищу освіту за фахом «менеджер-економіст».

Протягом тривалого часу Ю. І. Раїна очолював Харківську районну державну адміністрацію, є депутатом Харківської районної ради, а сьогодні очолює Краснокутську РДА. Та на яких би високих і відповідальних посадах  не працював, він ніколи не забував про свій університет і не втрачав з ним зв’язків, а навпаки, в  міру можливостей надавав допомогу своїй Альма-матер: і як колишній випускник та співробітник університету, і як  член наглядової ради ХНТУСГ.

Отож, від імені колективу та профспілкового комітету ХНТУСГ щиро вітаємо Юрія Івановича з Днем народження і бажаємо йому всіх гараздів і в особистому житті, і в професійній діяльності.

Нехай доля буде прихильною до Вас, Юрію Івановичу, а поруч з Вами завжди будуть вірні друзі і товариші.

Всіх гараздів Вам та многая літа!

Ректорат ХНТУСГ.