Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 23 травня, відзначає свій День народження перший проректор нашого  університету і випускник ХІМЕСГу 1985 року Микола Леонідович Лисиченко.

Більшу частину свого життя Микола Леонідович присвятив науці й рідному університету, до якого він повернувся в 1991 році після закінчення аспірантури. Тут він тривалий час завідував кафедрою застосування електроенергії в сільському господарстві, захистив докторську дисертацію і отримав професорське звання.  Його ім’я, як відомого вченого  і фахівця в галузі електрифікації сільського господарства, занесене до Енциклопедії Сучасної України.

Та, мабуть, найголовнішим і найціннішим досягненням Миколи Леонідовича є заслужений авторитет і  повага серед  колег,  студентів та аспірантів, які цінують його життєву мудрість і принциповість, чесність і відданість своїй справі…

Шановний Миколо Леонідовичу!

Від імені колективу та профспілкового комітету Університету щиро вітаємо Вас з Днем народження і бажаємо  доброго здоров’я, сімейного затишку і тепла, а ще — натхнення й наснаги для реалізації всіх Ваших творчих  задумів і планів.

Всіх гараздів Вам і Вашій родині!

З повагою, Ваші друзі та колеги.