Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ВІТАЄМО РЕКТОРА З ЮВІЛЕЄМ!

Сьогодні ректор нашого університету Олександр  Володимирович Нанка відзначає  свій ювілейний День народження. Йому 60! А це значить, що в його житті настає пора справжньої чоловічої зрілості і мудрості, яка неодмінно дасть свої щедрі плоди, в тому числі на ниві університетської освіти та науки.

 Із впевненістю про це говоримо, бо знаємо Олександра Володимировича як яскраву і неординарну особистість, умілого організатора й керівника, фахівця своєї справи. Закінчивши з відзнакою наш університет (колишній ХІМЕСГ), Олександр Володимирович відбувся тут як науковець,  авторитетний вчений,  а згодом – як ректор. За цей час  багато зробив для збереження і розвитку університету та зміцнення його позицій в освітянському просторі.

Знаємо і про те, що у планах Олександра Володимировича ще багато творчих задумів, які разом ми неодмінно втілимо в життя.  А для цього бажаємо ювіляру  міцного здоров’я і невичерпної енергії, витримки і  терпіння, а ще – родинного затишку,  тепла та вірних друзів на життєвому шляху.

Шановний Олександре Володимировичу!

Від імені колективу та профспілкового комітету університету  щиро вітаємо Вас з Днем народження і даруємо ці віршовані рядки:

Спинити час ніхто не взмозі,

І грає ліс, і квітне сад,

На вашім сонячнім порозі

З’явилось мудрих 60!

Ваш ювілей – поважна дата

Про це нагадувать не слід,

Та всі  ми щиро Вам бажаєм

Здоров’я, щастя й довгих літ.

Щоб Ви завжди жили у мирі

У колі рідної сім’ї,

І хай пісні веселі й щирі

Вам подарують  солов’ї.

З повагою,

Ваші друзі та  колеги.