Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Вітаємо призерів міжнародного конкурсу

Костанян Маріне – магістр спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» зайняла 2-ге місце у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт “Black Sea Science 2020”, який відбувся в Одеській національній академії харчових технологій.

Тема наукової роботи «Formation competitiveness enterprises specializing in the production of bread and bakery products» (науковий керівник – Ряснянська Альона Миколаївна).

Конкурс відбувався за декількома напрямами, зокрема й «Економіка та управління». У першому етапі за цим напрямом брало участь 58 робіт учасників з різних країн. Робота Маріне у першому етапі зайняла 7-ме місце у рейтингу. Переможців другого етапу визначали серед 15 кращих робіт. За результатами рецензій журі було видано Сертифікати переможців.

Також роботу було опубліковано у Збірнику матеріалів міжнародного конкурсу наукових робіт. З текстом роботи Маріне можна ознайомитися на с. 218.

Вітаємо Костанян Маріне та наукового керівника викладача кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Ряснянську Альону Миколаївну!