Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Вітаємо президентських стипендіаток!

Вітаємо двох чудових студенток нашого  Університету – Ольгу Коваль і Олену Коновалову з призначенням їм академічної стипендії Президента України. Це гідна оцінка їхньої  сумлінності, старанності й наполегливості.

Попри те, що дівчата навчаються в різних навчально-наукових інститутах і на різних спеціальностях, вони дуже схожі між собою, бо обидві займаються науково-дослідницькою роботою і беруть активну участь у громадському житті Університету, мріють стати гарними фахівцями своєї справи.

Ольга Коваль здобувачка освітнього ступеню «магістр» в ННІ бізнесу і менеджменту, брала участь в багатьох наукових заходах, публікується у наукових вісниках та збірниках, має  близько 20-ти наукових публікацій.

Олена Коновалова навчається на  3 курсі ННІ переробних і харчових виробництв, зарекомендувала себе, як відповідальна та ініціативна особистість. Вона також бере активну участь в науковому і громадському  студентському житті університету та інституту, має близько 10 наукових студентських робіт і неодноразово була відзначена почесними грамотами і дипломами.

Від імені Ректорату та студентської ради ХНТУСГ ім. П.Василенка щиро вітаємо президентських стипендіаток з визнанням їхніх досягнень і бажаємо подальших успіхів та нових досягнень у навчанні та науковій роботі.

Нагадаємо, що відповідно до наказу МОН України від 29 квітня 2020 року № 576 “Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти на другий семестр 2019-2020 н.р.” академічні стипендії отримали троє студентів ХНТУСГ: Ольга Коваль, Олена Коновалова і Олексій Сотнік, якого ми також привітали в одный з попередніх публікації.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.