Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ВІТАЄМО ПЕРШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ!

Стали відомі імена перших переможців II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, який проводився відповідно до наказу МОН України №1271 від 04.10.2019 року. Як повідомив директор ННІ енергетики та комп’ютерних технологій О.М. Мороз, активними учасниками цього конкурсу стали і студенти ННІ ЕКТ ХНТУСГ, частина з яких отримала призові місця та  дипломи:

  1. Електричні машини та апарати (Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, 19-20 березня 2020 року):

2 місце: СОТНІК Олексій та МАНЖОС Микола, студенти ННІ ЕКТ 43 А групи (спеціальність 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології). Робота «Вибір двигуна для привода подрібнювача кормів фермерських господарств» (керівник к.т.н., доцент каф. автоматизованих електромеханічних систем Хандола Ю.М.)

3 місце: ЗУБЕНКО Аліна, студентка гр. 41Е (спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка). Робота «Розробка пристрою для озонування яєць в період інкубації». Керівник д.т.н., професор, зав. каф. інтегрованих електротехнологій та процесів Кунденко М.П.

  1. Енергетика (Приазовський державний технічний університет, 25 березня 2020 року):

Диплом III ступеня: БІЛИЙ Анатолій, студент гр. 31Е (спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка). Робота «Дослідження режимів роботи сонячних електростанцій в MATLAB SEMULINK» (керівник д.т.н., професор, зав. каф. електропостачання та енергетичного менеджменту Мірошник О.О.)

Диплом III ступеня: ТАРАСЕНКО Олександр, студент гр. 31Е (спеціальність 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка). Робота «Підвищення прогнозної оцінки ожеледе-паморозевих відкладень за рахунок використання технологій Smart Grid» (керівник к.т.н., професор каф. електропостачання та енергетичного менеджменту Черемісін М.М.)

  1. Управління проектами і програмами (Львівський національний аграрний університет, 12 березня 2020 року):

Диплом I ступеня: БЕЗУГЛИЙ Михайло, ПЕТРЕНКО Микола студенти гр. 23КІ (спеціальність 123 Комп’ютерна інженерія). Робота «Формування моделі оцінки клієнтоцентричності системи управління будівельними проектами» (керівник д.т.н., доцент каф. автоматизації і комп’ютерно-інтегрованих технологій Фесенко Т.Г.)

  1. Спеціальність 192 «Будівництво та цивільна інженерія» (Харківський національний університет будівництва та архітектури, 12 березня 2020 року):

Диплом II ступеня: ПЕТРЕНКО Микола, студент гр. 23КІ (спеціальність 123 Комп’ютерна інженерія). Робота «Моделювання прийняття рішення щодо вибору web-камери для управління будівельними проектами» (керівник д.т.н., доцент каф. автоматизації і комп’ютерно-інтегрованих технологій Фесенко Т.Г.)

Щиро вітаємо переможців конкурсу і бажаємо їм подальших успіхів у навчанні та в  науковій роботі. Також інформуємо, що найближчим часом Міністерство освіти і науки України оприлюднить загальні підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, і тоді ми дізнаємося й про інших студентів нашого університету, які стали переможцями цього конкурсу.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.