Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Виїзний профорієнтаційний захід у м. Мерефа

    18.02.2020 року за ініціативи завідувача каф. електропостачання та енергетичного менеджменту Мірошника О.О. та за підтримки начальника відділу освіти, культури та спорту Мереф’янської міської ради, депутата Харківської обласної ради Дейнеки Руслана Сергійовича на базі Мереф’янської ЗОШ №6 відбувся профорієнтаційний захід, в якому взяли участь секретар приймальної комісії ХНТУСГ ім. Петра Василенка Скофенко Сергій Миколайович, доцент кафедри фізики Каліберда Любов Мстиславівна, ст. викладач кафедри математики Зотова Ольга Сергіївна, зав. кафедри ЕЕМ Мірошник Олександр Олександрович та заступник директора ННІ ЕКТ Хандола Юрій Миколайович. Учасниками профорієнтаційного заходу були понад 100 учнів 7 шкіл м. Мерефи.

    Учням була надана інформація про переваги навчання в ХНТУСГ ім. П. Василенка: дружній та доброзичливий колектив, велика кількість бюджетних місць, широкий спектр спеціальностей, можливість проходження практики в країнах Європи та США, гарні гуртожитки та низька вартість навчання за контрактом, підготовчі курси, можливість отримання додаткових 20 балів за результатами участі у Всеукраїнській університетській олімпіаді вступників.

    Присутнім були роздані буклети з інформацією про умови вступу до університету та усіх присутніх запрошено на дні відкритих дверей ХНТУСГ, які відбудуться 22 лютого та 11 квітня 2020 року.