Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Відбулося засідання Вченої ради ХНТУСГ

21 лютого ц.р. відбулося чергове засідання Вченої ради ХНТУСГ, на якому було розглянуто низку важливих питань, Порядок ден вчена рада 21.02.2020 р.

Традиційно перед початком засідання ВР ректору університету О.В. Нанка виконав приємну місію і вручив атестати доцентів співробітникам університету О.І. Хлопоніній-Гнатенко і Т.О. Бабан. Також ректор вручив  дипломи групі працівників наукової бібліотеки ХНТУСГ, які стали переможцями  конкурсу «Бібліотекар року», що проводився Харківським зональним методичним об’єднанням бібліотек закладів вищої освіти. Ще одну важливу нагороду ректор вручив доценту кафедри ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін, кандидату історичних наук  Леоніду Михайловичу Лінецькому. За багаторічну сумлінну працю в університеті (40 років безперервної роботи) він отримав звання Почесного професора ХНТУСГ і відповідний диплом.

Далі на засіданні Вченої ради тривав розгляд питань порядку денного.   Зокрема, члени ВР заслухали інформацію головного бухгалтера університету Т.П. Даниленко щодо збільшення надходжень позабюджетних коштів у 2020 році й затвердили відповідний план заходів; інформацію першого проректора М.Л. Лисиченка про участь університету в національному академічному рейтингу «ТОП-200» кращих університетів України  і т.д. Великий інтерес викликала доповідь доцента О.Б. Калюжного про підсумки участі студентів нашого університету у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, де вони посіли третє місце серед аграрних вишів. З цього питання ВР ухвалила відповідне рішення.  Крім того, на засіданні Вченої ради було затверджено положення про асоціацію випускників університету  і план роботи Вченої ради на ІІ семестр 2019/2020 навчального року та розглянуто інші питання, що стосуються поточної діяльності університету та забезпечення навчального процесу.

 

В. Козоріз,

відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.