Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Відбулося засідання асоціації «Агроосвіта»

Сьогодні в Національному університеті біоресурсів і природокористування  відбулося засідання президії Асоціації працівників вищих аграрних закладів освіти «Агроосвіта», в якому узяв участь в.о. міністра освіти і науки України С.М. Шкарлет а також ректори та  директори коледжів аграрного спрямування.

Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П. Василенка  на цьому заході представляли ректор університету О.В. Нанка, перший проректор М.Л. Лисиченко а також проректори С.О. Заїка, В.І. Мельник, Ю.П. Вітковський та А.В. Микитась, які брали участь в засіданні дистанційно через засоби відеозв’язку.

Учасники засіданні заслухали та обговорили доповідь про актуальні проблеми функціонування аграрних закладів освіти, з якою виступив ректор НУБіП України С.М. Ніколаєнко, а також заслухали виступ в.о. міністра освіти і науки С.М. Шкарлета. Крім того, міністр відповів на запитання присутніх учасників засідання, які їх найбільше хвилювали.

Як повідомив перший проректор ХНТУСГ М.Л. Лисиченко, за підсумками сьогоднішнього засідання президії АПВАЗО «Агроосвіта» наш університет  підготує письмові пропозиції щодо вдосконалення діяльності закладів вищої освіти аграрного профілю, які будуть подані до міністерства освіти і науки

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.