Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Відбулася зустріч в.о. ректора ДБТУ Руслана Тихонченка з представником сільськогосподарських підприємств Баварії Ернстом Баумайстером

Відбулася зустріч в.о. ректора Державного біотехнологічного університету, голови комісії з реорганізації ХНТУСГ Тихонченка Руслана Сергійовича з представником сільськогосподарських підприємств Баварії, президентом спілки фермерів Баварії Агроімпульс-Баварія при підтримці Баварського міністерства сільського господарства, харчової промисловості та лісництва пана Ернста Баумайстера.

Тема зустрічі:

  1. Ознайомчий візит з керівником новоутвореного навчального закладу.
  2. Можливість подовження діючого договору про співпрацю між новоутвореним ЗВО та спілкою фермерів Агроімпульс Баварія по програмі сільськогосподарської практики студентів на підприємствах Баварії з елементами дуальної освіти.
  3. Можливість перепідписання меморандуму про співпрацю з університетом прикладних наук Вайенштефан-Тріздорф. Меморандум включатиме такі види співпраці між двома навчальними  установами як:

      а) академічний та/або інший обмін персоналом університету;

      в) обмін випускниками та/або студентами для навчання або розміщення на семестр;

      с) спільні науково-дослідні роботи та публікації;

      d) участь у семінарах та наукових зустрічах;

      е) обмін навчальними матеріалами та іншою інформацією;

      f) спеціальні короткострокові академічні програми.

Сторони домовилися про всебічне вивчення та організаційно-правову підготовку вказаних питань в термін до 15.09.2021 р. з подальшим підписанням відповідних документів за участі всіх учасників проєктів.