Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Відбулася науково-практична конференція

26 жовтня ц.р. Кафедрою ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін у дистанційному форматі було проведено VI Всеукраїнську міждисциплінарну науково-практичну конференцію «Актуальні питання сучасного соціогуманітарного знання», яка була присвячена 90-річчю нашого університету.

В конференції взяли участь студенти/ки, магістранти/ки та аспіранти/ки із семи навчальних закладів вищої освіти, а саме Харківського національного педагогічного університету ім. Г. С. Сковороди, Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, Української інженерно-педагогічної академії, Комунального закладу «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради, Харківського фахового коледжу харчової промисловості ХНТУСГ, Луцького педагогічного коледжу та Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

Робота конференції була організована за наступними напрямами:

філософські проблеми сучасності;

комунікація як складова професійної компетенції майбутнього фахівця; гендерний компонент в освітній системі України: концепції та стратегії;

 актуальні проблеми сучасної психології та педагогіки;

історичні та політологічні знання в системі підготовки технічної еліти;

іноземна мова як фактор конкурентоспроможності в сучасному світі;

інноваційні технології в навчально-виховному процесі технічного ВНЗ;

 розвиток туристичної галузі: проблеми та перспективи та ін.

Під керівництвом викладачів кафедри було підготовлено до публікації близько 20 робіт. Учасниками та учасницями було надано більше 70 робіт. За результатами конференції буде сформовано електронний збірник робіт та надано сертифікати всім учасникам і учасницям.

 Кафедра ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін.