Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Вчора абітурієнтка, а сьогодні — студентка

Минулого року Влада Чорна ось так же сиділа у Приймальній комісії університету і дуже хвилювалась за свій вступ. Як правильно зареєструвати  електронний кабінет, чи всі документи в порядку, чи вдасться пройти конкурсний відбір?… На щастя, у Приймальній комісії її заспокоїли й надали всю необхідну допомогу, а згодом Влада дізналася, що стала студенткою університету за обраною спеціальністю  141 Електроенергетика та електромаеханіка.

Сьогодні Влада Чорна  вже студентка 2-го курсу ННІ Енергетики та комп’ютерних технологій, успішно склала сесію і  свою першу практику проходить в Приймальній комісії. Відповідальний секретар Приймальної комісії Сергій Миколайович Скофенко говорить, що Влада дуже організована й дисциплінована студентка, добре справляється із своїми  обов’язками. Наразі вона працює з електронними документами і надає консультації цьогорічним вступникам. Будуть запитання — звертайтеся.

До речі,  отримати консультації щодо цьогорічної вступної кампанії до ХНТУСГ можна також  на  “гарячій лінії” Приймальної комісії за  телефонами: (057) 700 39 15, 716 41 35; 066-213-50-38, 098-012-26-93.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.