Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

В гостях у друзів і партнерів

6 жовтня студенти четвертого курсу ХНТУСГ, які навчаються за спеціальністю «Менеджмент», у супроводі викладачів кафедри організації виробництва, бізнесу та менеджменту відвідали ТОВ «Агрофірма ім. Гагаріна», що знаходиться в селі Шелудьківка Зміївського району. Це одне з найкращих господарств Харківської області, а його засновником  і керівником є випускник нашого університету, професор, доктор економічних наук Анатолій Федорович Гацько. Він особисто зустрів гостей і провів для них екскурсію підприємством.

Варто зазначити, що ТОВ «Агрофірма імені Гагаріна» спеціалізується  на виробництві продукції рослинництва і тваринництва, а поголів’я ВРХ налічує близько 2000 голів. Підприємство вразило студентів та викладачів сучасними технологіями, новітньою технікою, вартість якої сягає сотень тисяч євро, а також автоматизацією виробництва та його масштабами.

Після огляду виробництва гостей чекала цікаве спілкування з Анатолієм Федоровичем. Він розповів про свій життєвий шлях, а студенти та викладачі мали змогу поставити запитання, які їх цікавили. Потім було смачне частування кашею та молоком власного виробництва.

Всі учасники ознайомлювальної поїздки були приємно здивовані рівнем розвитку агрофірми та гостинністю її господаря. Можна сміливо стверджувати, що ТОВ “Агрофірма імені Гагаріна” не поступається багатьом іноземним підприємствам та навіть випереджає їх у своєму розвитку. А отже це підприємство і далі залишатиметься  гарною базою  для ознайомлювальної та виробничої практики наших студентів.

К.С. Богомолова, к.е.н., доцент, О.Ільїн, студент.