Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Урочисте вручення дипломів магістрам. Фоторепортаж.

Сьогодні в Харківському національному технічному  університеті сільського господарства ім. П. Василенка  відбувся урочистий випуск магістрів 2021 року, які пройшли повний курс навчання і отримали дипломи. З цієї нагоди у актовій залі університету зібралися представники ректорату та науково-навчальних інститутів, батьки випускників і їхні друзі і, звичайно ж, самі магістри, які почувалися справжніми іменинниками.

Із знаменною подією новоспечених магістрів та їхніх батьків привітали ректор ХНТУСГ О.В. Нанка, заступник директора ННІ ТС Н.М. Колпаченко, директор ННІ МСМ В.М. Власовець та директор ННІ ЕКТ В. І. Жила. Вони побажали своїм, тепер уже колишнім, студентам щасливої долі і успіхів у житті, яке відкриває перед ними великі можливості. Ректор університету і представники навчально-наукових інститутів також подякували батькам випускників за виховання своїх дітей, які проявили себе і в навчанні, і у творчості, і в громадській роботі.

Після цього під гучні фанфари відбулося урочисте вручення дипломів, які отримали 30 випускників ННІ Технічного сервісу, ННІ Енергетики та комп’ютерних технологій і ННІ Механотроніки та систем менеджменту. Частина випускників отримала дипломи з відзнаками, а також грамоти і подяки за активну участь в житті університету та наукові і творчі досягнення. Подяки ректорату були вручені й багатьом батькам магістрів.

Сьогодні, до речі, відбулося і нагородження  студентів-переможців  конкурсу на кращий відеоролик, який проводився   відділом виховної роботи студентів, відділом медіакомунікацій та профспілковим комітетом університету, а також нагородження учасників художньої самодіяльності і переможців міського конкурсу “Студентська весна-2021”.

Вручення дипломів магістрам і нагородження інших студентів супроводжувалось чудовою концертною програмою, яку підготували  учасники  художньої самодіяльності та  відділ виховної роботи студентів.

Повний фоторепортаж із урочистого заходу можна переглянути у розділі МЕДІАГАЛЕРЕЯ.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.