Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Урочисте відкриття учбової зали судових засідань на кафедрі БЖ та права

4 січня 2021 року в Навчально-науковому інституті механотроніки та систем  менеджменту відбулось урочисте відкриття учбової зали судових засідань (ауд. 304) директором інституту Віталієм Михайловичем Власовцем та завідувачем кафедри БЖ та права Миколою Максимовичем Кірієнко.

Студенти інституту права мали можливість поспілкуватися з приводу організації навчальних занять з таких дисциплін як: «Основи судоустрою та організація роботи правоохоронних органів», «Адміністративний процес України», «Адвокатура України», «Кримінальний процес України», «Цивільний процес України», «Господарський процес України».

Зала судових засідань створена за сучасними стандартами. В модельних судових засіданнях студенти-юристи зможуть спробувати себе у якості адвоката, прокурора або судді, а також закріпити свої теоретичні знання на практиці, не виходячи зі стін університету.

Зала судових засідань розрахована на  45  посадочних місця та облаштована місцем для затриманих, підозрюваних, обвинувачених, засуджених та конвою. З метою забезпечення відео та аудіо фіксації судового процесу в залі судових засідань встановлене мультимедійне та звукове обладнання.

Кафедра БЖ та права сподівається на плідну та цікаву навчальну роботу в залі судових засідань при підготовці кваліфікованих майбутніх правників.

Кафедра безпеки життєдіяльності та права (БЖ та П)