Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Навчальний відділ по роботі з іноземними громадянами та особами без громадянства

Робота з іноземними громадянами розпочалась у 1947 році, коли Університет (на той час ХІМЕСГ) став готувати фахівців для зарубіжних країн. Це були представники країн колишнього соціалістичного табору.

З 1969 року прийом іноземних громадян до нашого Університету припинився і відновився у 1976 році. Це були представники Африки, Східної Європи та Латинської Америки. Можна вважати, що з цього часу розпочався другий етап співробітництва нашого Університету з зарубіжними країнами у справі підготовки фахівців.

У 1979 році засновано деканат по роботі з іноземними громадянами.

Початок 90-х років ознаменував третій етап у міжнародному співробітництві нашого ЗВО, що характеризується становленням України як незалежної держави. Особливістю цього періоду є скорочення прийому іноземних громадян і водночас розширення форм навчання.

З 1992 року Університет перейшов на контрактне навчання іноземних громадян.

У 2005 році ХНТУСГ одержав дві ліцензії: на підготовче відділення для іноземних громадян і на підготовку їх за базовими спеціальностями.

На сьогодні деканат по роботі з іноземними громадянами веде прийом на навчання за такими спеціальностями для здобуття ступенів бакалавра та магістра:

АЗІЗОВ ОТАБЕГ РАХМАТУЛЛАЄВИЧ

АЗІЗОВ ОТАБЕГ РАХМАТУЛЛАЄВИЧ

Керівник навчального відділу по роботі з ІГ та ОБГ, кандидат економічних наук

АДРЕСА: М. ХАРКІВ, ВУЛ. МИРОНОСИЦЬКА, 92,

1 ПОВЕРХ, КАБ. 105

 ТЕЛЕФОН: +380577004581