Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ФАКУЛЬТЕТ МІЖНАРОДНОЇ ОСВІТИ

Робота з іноземними громадянами розпочалась у 1947 році, коли Університет (на той час ХІМЕСГ) став готувати фахівців для зарубіжних країн. Це були представники країн колишнього соціалістичного табору.

З 1969 року прийом іноземних громадян до нашого Університету припинився і відновився у 1976 році. Це були представники Африки, Східної Європи та Латинської Америки. Можна вважати, що з цього часу розпочався другий етап співробітництва нашого Університету з зарубіжними країнами у справі підготовки фахівців.

У 1979 році засновано деканат по роботі з іноземними громадянами.

Початок 90-х років ознаменував третій етап у міжнародному співробітництві нашого ЗВО, що характеризується становленням України як незалежної держави. Особливістю цього періоду є скорочення прийому іноземних громадян і водночас розширення форм навчання.

З 1992 року Університет перейшов на контрактне навчання іноземних громадян.

У 2005 році ХНТУСГ одержав дві ліцензії: на підготовче відділення для іноземних громадян і на підготовку їх за базовими спеціальностями.

На сьогодні факультет міжнародної освіти веде прийом на навчання за усіма акредитованими спеціальностями та рівнями підготовки.

АЗІЗОВ ОТАБЕГ РАХМАТУЛЛАЄВИЧ

АЗІЗОВ ОТАБЕГ РАХМАТУЛЛАЄВИЧ

Декан факультету міжнародної освіти, кандидат економічних наук, член-кореспондент Академії Прикладних Наук

АДРЕСА: М. ХАРКІВ, ВУЛ. МИРОНОСИЦЬКА, 92,

1 ПОВЕРХ, КАБ. 105

 ТЕЛЕФОН: +380577004581