Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

У ногу з часом

26 жовтня 2020 року викладачі кафедри організації виробництва бізнесу та менеджменту ХНТУСГ Тетяна Власенко, Олена Дудник, Вікторія Краля, Марія Майборода та Альона Півень взяли участь в роботі круглого столу «Розвиток сільської місцевості в Україні», що відбувся в онлайн-режимі за участю міжнародних консультантів проекту Німецько-український агрополітичний діалог (АПД).

Під час  заходу було представлено та обговорено навчальний план для підвищення кваліфікації співробітників ОТГ з тематики «Розвиток сільської місцевості в Україні»,  який презентував професор вищої школи Нойбранденгбургу, декан фахової області «аграрне господарство та продовольчі науки». Варто відмітити виділення трьох галузей компетенцій для навчальної програми а саме: просторове та регіональне планування, м’які навички та управління проектами, аграрне господарство та народне господарство та 10 базових модулів. Загалом зустріч була достатньо корисною і  продуктивною.

Варто зазначити, що викладачі кафедри організації виробництва бізнесу та менеджменту постійно працюють над підвищенням педагогічної майстерності, оновленнями бази знань, методичних напрацювань з обов’язковим  врахуванням тенденцій що відбуваються в нашій країні і у  світі.  Так, в оновлених ОПП  «Публічне управління та адміністрування» першого (бакалаврського) та  другого (магістерського) рівнів вищої освіти вже враховані процеси децентралізації влади, зміни територіального устрою та реформування місцевого самоврядування (ОТГ).  Нова інформація, отримана під час онлайн-спілкування з іноземними колегами, також буде використана в навчальному процесі.

Дякуємо організаторам заходу, зокрема Науково-методичному центру ВФПО, за можливість взяти участь у роботі круглого столу.

О.В. Дудник, к.е.н, доцент кафедри організації виробництва, бізнесу та менеджменту ХНТУСГ