Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ТРИВАЄ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

Останнім часом адміністрація  ХНТУСГ велику увагу приділяє профорієнтаційній роботі серед майбутніх випускників загальноосвітніх шкіл, ліцеїв та коледжів, а також серед викладачів цих закладів та батьків учнівської молоді. З цієї метою в університеті організовано роботу Освітнього центру «Вступ 2020», працюють підготовчі курси для вступників, проводяться дні відкритих дверей та інші відкриті заходи.

Велика увага приділяється і виїздам представників університету в навчальні заклади та безпосередньому спілкуванню з учнями за місцем їхнього навчання. Наприклад, нещодавно співробітники ХНТУСГ побували у Мерефянській ЗОШ №6, на базі якої відбулася зустріч із учнями шкіл (загалом, до  цієї зустрічі було залучено близько 100 учнів).

У профорієнтаційному заході взяли участь секретар приймальної комісії ХНТУСГ С.М. Скофенко, доцент кафедри фізики Л.М. Каліберда, старший викладач кафедри математики О.С. Зотова, зав. кафедрою ЕЕМ О.О. Мірошник та заступник директора ННІ ЕКТ Ю.М. Хандола.  Вони надали школярам актуальну інформацію про умови вступу та навчання в нашому університеті, який має низку переваг перед іншими вишами. Насамперед, це можливість навчання за рахунок бюджету, широкий спектр спеціальностей, можливість проходження практики у країнах Європи та США, гарні гуртожитки та помірна  вартість навчання за контрактом. Крім того, ті учні, які захочуть вступити до університету, мають можливість отримати додаткові 20 балів до середнього балу ЗНО за результатами участі у Всеукраїнській університетській олімпіаді вступників.

Варто зазначити, що даний профорієнтаційний захід відбувся за сприяння начальника відділу освіти, культури та спорту Мереф’янської міської ради, депутата Харківської обласної ради Р.С. Дейнеки, якому адміністрація ХНТУСГ висловлює щиру  подяку.

Таку ж подяку адміністрація університету висловлює керівництву Вовчанського коледжу ХНТУСГ, в якому також відбувся профорієнтаційний захід. У ньому взяли участь викладачі навчально-наукового інституту МСМ І.О. Шевченко, М.О. Винокуров, М.О. Циганенко та студент 5-го курсу  В.В. Лупенко. Вони розповіли про досягнення нашого університету, а також продемонстрували  цікавий відеофільм про його повсякденне життя.  З цікавою лекцію на тему «Сучасне рослинництво та використання  системи точного землеробства» перед майбутніми абітурієнтами виступив доцент кафедри ОТС ім. Т.П.Євсюкова М.О. Циганенко.  Після цього студенти коледжу змогли  задати  представникам університету запитання та отримали на них вичерпні відповіді.

За результатами проведеної роботи 12 випускників коледжу виявили бажання подати документи для вступу до нашого університету за спеціальністю 208 «Агроінженерія» та залишили контактну інформацію.

Профорієнтаційна робота з майбутніми вступниками триває і в інших районах та містах Харківської області.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.

Фото надані організаторами профорієнтаційних заходів.