Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ

28 листопада  в ХНТУСГ відбулося чергове засідання Вченої ради, на якому було розглянуто низку важливих питань, пов’язаних із забезпеченням науково-освітньої діяльності університету. Так, на засіданні було розглянуто питання про організацію проведення зимової екзаменаційної сесії та захисту кваліфікаційних робіт магістрів, затверджено Положення про порядок проходження закордонних практик та стажування студентами, аспірантами і докторантами ХНТУСГ тощо. Див. Порядок денний засідання Вченої ради.

А почалося засідання Вченої ради з приємної процедури, яку виконав ректор університету О.В. Нанка. Він вручив дипломи докторів наук трьом співробітникам університету, яким ці вчені звання були  присвоєні раніше. Такі дипломи, зокрема, були вручені А. Ф. Гацьку, Н.В. Шибаєвій та Н.І. Моісєєвій.

Також ректор ХНТУСГ вручив подяки і почесні грамоти групі співробітників університету, які напередодні Дня працівників сільського господарства були відзначені за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної науки і освіти. Зокрема, Подякою Міністерства освіти і науки України було відзначено А.Г. Кравцова – декана факультету технологічних систем і логістики, к.т.н., доцента; Почесною грамотою департаменту агропромислового розвитку Харківської обладміністрації: О.І. Анікєєва – доцента кафедри оптимізації технологічних систем ім. Т.П. Євсюкова, к.т.н., О.В. Грідіна – старшого викладача кафедри організації виробництва, бізнесу та менеджменту, М.О. Мазоренко – завідувачку кафедри культурних універсалій, к.ф.н., доцента; Подякою Департаменту агропромислового розвитку Харківської обладміністрації: О.М. Шаніну – професора кафедри технологій переробних і харчових виробництв, д.т.н.; Подякою Харківського міського голови: В.М. Онегіну  завідувачку кафедри економіки та маркетингу, д.е.н., професора; Почесною грамотою Харківської районної державної адміністрації: О.С. Вотченка –  доцента кафедри агротехнологій та екології; Н.І. Моїсєєву – завідувачку кафедри ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін, д.е.н., доцента, С.А. Нагорного – доцента кафедри технічних систем і технологій тваринництва ім. Б.Л. Шабельника, к.т.н., М.О. Циганенка – доцента кафедри оптимізації технологічних систем ім. Т.П. Євсюкова, к.т.н., доцента.

Грамоти і подяки також були вручені групі студентів та співробітників університету, які брали участь у виставкових та презентаційних заходах, що проходили на базі університету та за його межами.

Далі на засіданні Вченої ради тривав розгляд питань порядку денного, по кожному з яких були ухвалені відповідні рішення.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.