Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

«Теорія і практика сучасної науки очима молоді»

Під такою назвою 30 квітня 2020 року в ХНТУСГ відбулася І Всеукраїнська студентська науково-практична конференція, яка пройшла  з використанням он-лайн технологій на базі додатку Meet. Ініціатором конференції виступила кафедра агрологістики і управління ланцюгами постачань Факультету ТСЛ.

З привітальним словом до учасників конференції звернувся ректор Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка О.В. Нанка . Він зауважив, що зміни в суспільстві вимагають йти вперед, освоювати нові засоби комунікації. У відповідності до викликів часу і особливостей реалізації на території України карантинних заходів з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID–19 конференція відбувається он-лайн.

Олександр Володимирович висловив впевненість, що тимчасові перешкоди не стануть на шляху розвитку науки, а молодь з її нестандартним та неупередженим мисленням завжди є і буде в авангарді суспільного розвитку. Ректор побажав плідної роботи учасникам конференції і міцного здоров’я.

У заході взяли участь більше 50 учасників, що презентували міста Харків, Києв, Житомир, Кривий Ріг, Полтаву, Донецьк, Вовчанськ. Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка представляли студенти і викладачі Факультету технологічних систем і логістики, Навчально-наукового інституту переробних і харчових виробництв, Навчально-наукового інституту технічного сервісу, Навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту.

Учаснки та гості конференції представлялил такі  заклади вищої і фахової передвищої освіти: Національний університет біоресурсів і природокористування України, Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва, Поліський національний університет, Полтавську державну аграрну академію, Національну академію Національної гвардії України, Харківський національний університет внутрішніх справ, Криворізький державний педагогічний університет, Житомирський агротехнічний коледж, Автотранспортний коледж Криворізького національного університету, Вовчанський коледж Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка, Харківський торговельно-економічний коледж КНТЕУ, Великоанадольський лісотехнічний коледж імені В.Є. фон Граффа, Коледж землевпорядкування і інформаційних технологій НАУ.

Робота конференції була організована за наступними напрямками:

 1. Агрологістика і управління ланцюгами постачань.
 2. Фінанси, банківська справа і страхування.
 3. Маркетинг і менеджмент.
 4. Транспортні технології і логістика.
 5. 5. Організація безпеки дорожнього руху.
 6. Соціально-поведінкові науки.
 7. Міжнародні економічні відносини та туристичний бізнес.
 8. Деревооброблювальні технології та системотехніка лісового комплексу.
 9. Галузеве машинобудування.
 10. Харчові технології.
 11. Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.
 12. Агроінженерія.

Конференція надала корисний досвід і впевненість у тому, що наука в Україні знаходиться в міцних руках прогресивного студентства. А ще ми в черговий раз зрозуміли найвищу цінність простого людського спілкування.

Щиро дякуємо учасникам і гостям конференції!

 Т.Ф. ЛАРІНА, завідувач кафедри, агрологістики і управління ланцюгами постачань, д.е. н., доцент ХНТУСГ.