Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Святкові привітання для вихованців Кочетоцької загальноосвітньої санаторної школи-інтернату від ХНТУСГ

20 грудня до Дня святого Миколая, а також новорічних свят, Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П.Василенка організував святкові привітання для вихованців Кочетоцької загальноосвітньої санаторної школи-інтернату.

Доброю традицією для студентів та викладачів нашого університету став візит до цього закладу. Кожного року до сяючих зимових вогників казки додаються усмішки малечі, які дарує їм ХНТУСГ.

Впродовж тривалого часу Кочетоцька загальноосвітня санаторна школа-інтернат є підшефним освітнім закладом університету. Дружба, взаємодопомога та взаєморозуміння здавна об’єднують наші навчальні заклади, гостинно зустрічаючи один одного щоразу в своїх стінах.

Цьогорічний візит відзначився незабутніми виступами творчих студентів нашого університету, для яких уже традиційним стала зустріч Дня Святого Миколая саме у Кочетоцькій школі-інтернаті. Погодьтесь, ділитися гарним настроєм та святковими нотками з іншими – це і є щастя!

Звісно ж, не обійшлося і без подарунків – студентським парламентом була організована благодійна акція, яка допомогла зібрати кошти для покупки сучасного конструктору з робототехніки, який представники ХНТУСГ вручили Кочетоцькому інтернату для подальшого технічного розвитку. А ще профспілковий комітет порадував усім дітлахам цукерки до свят.

Вихованці та дирекція школи-інтернату отримали безліч позитивних емоцій і новорічний настрій.

Студентський парламент.