Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Сучасні проблеми землеробської механіки

У Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка відбулася XXI Міжнародна наукова конференція “Сучасні проблеми землеробської механіки”. Як ми нещодавно повідомляли, ця конференція присвячена 90-річчю ХНТУСГ, а також 120-річчю від дня народження відомого вченого-аграрника Петра Мефодійовича Василенка, чиє ім’я носить університет. Мета конференції – узагальнення міжнародного та вітчизняного досвіду з дослідження, розроблення й впровадження конкурентоспроможних, ресурсозберігаючих технологій та технічних засобів для розвитку землеробської механіки аграрної галузі України.

Конференція розпочалася з пленарного засідання, в якому взяли участь в.о. ректора університету С.О. Заїка, проректор з наукової роботи В.І. Мельник, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Ю.П. Вітковський та директор ННІ механотроніки та систем менеджменту В.М. Власовець. Вони привітали учасників конференції з початком цього заходу і  побажали їм плідної роботи.

Зокрема, звертаючись до присутніх, С. О. Заїка зазначила:

«Доброго ранку шановні колеги! Від імені колективу Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка вітаю Вас з визначною подією всієї аграрної наукової спільноти зі 120-річчям з дня народження Петра Мефодійовича Василенка! Наш університет з 2004 року носить імя цього видатного вченого, відомого не лише в Україні, а й далеко за її межами. І ми, звичайно, намагаємося відповідати його величності. На сьогодні наш університет є одним з лідерів аграрної освіти і науки в країні, займаючи провідні позиції в багатьох наукових галузях, виховавши не одне покоління не тільки фахівців аграрного сектору національної економіки, а й відомих вчених з власними науковими школами.

На жаль, пандемія внесла свої корективи і сьогодні ми проводимо конференцію в он-лайн режимі. Проте я сподіваюсь, що це не завадить нам обмінятись думками, презентувати свої наукові здобутки та плідно попрацювати.

Хочу побажати всім міцного здоровя перш за все, ну і звичайно здійснення всіх мрій. Хочу запевнити наукову спільноту, що наш університет і надалі з честю нестиме ім’я Петра Мефодійовича Василенка і прославлятиме його своїми здобутками. Ще раз зі світом всіх!»

Після закінчення пленарного засідання робота конференції тривала в секціях.

Представили свої матеріали та взяли участь у роботі конференції, яка проходила під егідою Національної академії аграрних наук України та нашим університетом – Baja California Autonomous University, Білоруський державний аграрний технічний університет, РУП «НВЦ НАН Білорусі з механізації сільського господарства», а також Національний науковий центр «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» НААН України. Крім того свої доповіді представили представники таких навчальних закладів: НУБіП, СНАУ, ПНУ, ДДАЕУ, ВНАУ, ЖАТК, ПДАА, ХНАДУ, ЦНТУ, ЛНТУ, ПДАТУ, ТНТУ, ВСП «ДАФК ЛНАУ», НТУ “ХПІ”, ПДСДС ІСГ Карпатського регіону НААН, ТДАТУ, ХНАУ, ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж», ДВНЗ «ХДАУ», ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет», КНУ, ЛНАУ, МНАУ, НАУ, НУВГП, НФУ, СДУ, УНУС, ХНУ. Загальна кількість доповідей – 230.

Оргкомітет дякує всім, хто прийняв участь в конференції та бажає міцного здоров’я, великих здобутків та нових звершень на науковій ниві!

http://tpvapk.metalcontrol.com.ua/

Сучасні проблеми землеробської механіки

Доповіді учасників конференції можна переглянути за цими посиланнями:

https://youtube.com/channel/UCsICqdDymZwejgGuPL9yYLA

https://youtu.be/jL0J89UE5Ic

https://youtu.be/we3kTZskpUo

https://youtu.be/G8x_SU7srho

https://youtu.be/M9vFvxcPfCg

https://youtu.be/r_jffB8tDHI

https://youtu.be/ihxOyq9M1vc

https://youtu.be/TDSu1px6Oms

Оргкомітет конференції