Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Студентське самоврядування в ННІ МСМ у надійних руках!

Студентське самоврядування в ННІ МСМ у надійних руках!«Життя студентів ННІ МСМ наповнено не лише практичними заняттями та лекціями, а і різноманітними заходами дозвілля, спортивними секціями, саморозвитком… Саме тому я подавала свою кандидатуру на пост Голови Студентського комітету. Відтоді, як вступила до ННІ МСМ на освітньо-професійну програму «Агроінженерія» я одразу ж відчула, що це – моє! Впродовж року приймала участь у самодіяльності, організовували свята для однокурсників, приймала участь у святкуванні Дня механіка… Багато було цікавого. Хочу примножувати традиції та допомагати створювати нові!» – з притаманною скромністю каже обрана Голова Студентського комітету ННІ МСМ Єлизавета, з «солодким» прізвищем Борщ.

Вибори Голови Студентського комітету ННІ МСМ проходили з дотриманням всіх правил безпеки, рекомендованих для запобігання поширенню Covid-19.

Основними задачами для Студентського комітету є допомога в обранні індивідуальної освітньої траєкторії, участь в обговоренні освітніх програм та навчальних планів, актуалізація науково-дослідної, виховної, навчальної та волонтерської роботи.

Дирекція ННІ механотроніки і систем менеджменту, викладацький склад та студентство щиро вітає Єлизавету Борщ з обранням та бажає здоров’я, наснаги на нові звершення, безмежного ентузіазму та креативних ідей щодо покращення навчання студентів!

Студентське самоврядування в ННІ МСМ у надійних руках!Студентське самоврядування в ННІ МСМ у надійних руках!

Студентське самоврядування в ННІ МСМ у надійних руках!