Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Студентське самоврядування обиратиме голову парламенту

Студенти ХНТУСГ готуються до виборів голови студентського парламенту. Вже завершився етап висування кандидатів на цю посаду, а вчора в головному корпусі університету пройшли відкриті дебати між кандидатками, які претендують на голову студентського парламенту. Їх троє. Це – студентка 4 курсу ННІ БМП Марина Романашенко, студентки 2-го курсу цього ж інституту Віталіна Стренадко та Софія Кривоніс.

Варто зазначити, що всі три претендентки є відмінниками навчання, громадськими активістками і лідерами студентського самоврядування. І вчора вони це ще раз довели під час дебатів, які проходили за участю представників всіх ННІ  та факультетів університету. Модератором цього заходу виступив голова профспілкового комітету ХНТУСГ В.М. Кісь. Після того, як він привітав присутніх і надав слово кандидаткам, вони оприлюднили свої передвиборчі програми і відповіли на запитання студентів.

Дебати проходили в демократичній і конструктивній атмосфері. Вибори голови  студентського парламенту відбудуться 9 червня.

Варто значити, що студентське самоврядування є невід’ємною частиною системи управління нашого університету і об’єднує всіх студентів ХНТУСГ. Студентське самоврядування забезпечує захист прав та інтересів студентів та їхню участь в управлінні університетом як безпосередньо, так і через органи студентського самоврядування, що обираються шляхом прямого таємного голосування студентів. Важливим органом студентського самоврядування є студентський парламент, який обирається з представників усіх навчально-наукових інститутів та факультетів ХНТУСГ. Голова студентського парламенту обирається на один рік.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.