Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Студенти побували на Харківській лісовій станції

Символічно, що саме в День працівників лісу студенти другого курсу магістратури, які навчаються в ХНТУСГ за освітньою програмою «Лісове господарство», під керівництвом д.с.-г.н., професора кафедри деревооброблювальних технологій та системотехніки лісового комплексу Г. Б. Гладуна побували в ДП «Харківська ЛНДС», де й відбулась їх бесіда з директором станції А.А. Мостепанюком.

Студентів особливо цікавили перспективи впровадження технологій лісовідновлення і лісорозведення, які розробляють спільно з науковими підрозділами Українського науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації ім. Г.В. Висоцького та вивчаються під час попередніх практичних занять на стації (зокрема – сприяння природному відновленню лісу, вирощування сіянців із закритою кореневою системою), та вирощування садивного матеріалу хвойних і листяних декоративних порід.

А.А. Мостепанюк наголосив на завданнях, поставлених Державним агентством лісових ресурсів підприємствам галузі,  та окреслив їх регіональні аспекти. Зважаючи на те, що другий курс магістратури є завершальним, відбулось також обговорення напрямків удосконалення освітньої програми та можливостей працевлаштування випускників.

Сергій Шевченко

доцент кафедри ДТСЛК.