Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Стан і перспективи розвитку лісового господарства Полтавщини

 Саме з такою відкритою лекцією виступив перед студентами ХНТУСГ, які навчаються на магістерській програмі «Лісове господарство», начальник Полтавського обласного  управління лісового та мисливського господарства Тараненко Ю.М.

На початку виступу Тараненко Ю.М. коротко охарактеризував лісорослинні умови, притаманні Полтавщині, та основні показники виробничо-фінансової діяльності лісових господарств за перше півріччя 2020 р.

Жвавий інтерес у слухачів викликала розповідь про створення нових лісів на землях, не придатних для ведення сільськогосподарського виробництва, роботи з поліпшення породного складу лісів області, охорону та захист лісу від шкідників і пожеж, форми та системи оплати праці в господарствах.

Наприкінці лекції також відбулось обговорення ходу виконання госпдоговірної НДР «Удосконалити технологію вирощування сіянців дуба звичайного із закритою кореневою системою в умовах ДП «Полтавське лісове господарство», яка виконується на замовлення ДП «Полтавське лісове господарство» науково-педагогічними працівниками кафедри деревооброблювальних технологій та системотехніки лісового комплексу  під керівництвом д.с.-г.н., професора кафедри ДТСЛК Гладуна Г.Б.

Сергій Шевченко

доцент кафедри ДТСЛК