Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en
Бондар Наталя Олександрівна
Доцент кафедри, кандидат історичних наук

Бондар Наталя Олександрівна

Освіта та кар’єра
2001 р. – закінчила Харківський національний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди за спеціальністю «Історія та суспільно-політичні дисципліни».
2001 р. – вступ до аспірантури Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди. Спеціальність 07.00.01 «Історія України».
2007 р. – початок роботи в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка на кафедрі історії України та політології на посаді викладача.
2010 р. – по теперішній час – доцент кафедри ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін.

Наукова діяльність
2008 р. – захистила кандидатську дисертацію на тему «Діяльність українських політичних партій на Харківщині в роки революції та громадянської війни 1917 – 1921 роки» (науковий керівник – проф. Білоцерківський В. Я.).

Сфера  наукових інтересів: політична історія Харківщини першої половини ХХ ст., краєзнавчо-туристична діяльність на Харківщині, історія емігрантського руху в Україні в кінці ХІХ ст – ХХ ст.

Освітня, викладацька діяльність.
Викладає дисципліни: Історія України, Політологія, Історія української державності, Історія туризму, Краєзнавчо-туристична діяльність, Українознавство (для іноземних студентів).
На кафедрі ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін відповідає за дистанційне навчання, відповідає за патріотичне виховання студентів.

Наукові публікації, патенти, гранти
Автор 18 наукових статей, співавтор навчально-методичного посібника, співавтор колективної монографії з туризму, автор навчально-методичних матеріалів з історії України, політології, історії української державності, історії туризму, краєзнавчо-туристичної діяльності. На кафедрі ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін відповідає за дистанційне навчання та патріотичне виховання студентів.