Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Спортивні досягнення наших студентів

Нещодавно в палаці спорту “ЗАС” (Запоріжжя) відбувся традиційний міжнародний турнір з греко-римської боротьби пам’яті Євгена Трухіна. Змагалися борці з усієї України та команда Польші. Студенти нашого університету стали переможцями та призерами цих змагань.

Михайло Вишневеццький – I місце, ваг. кат 130 кг (ННІ МСМ),

Ілля Борисов – I місце, ваг. кат 82 кг (ННІ МСМ),

Мурад ЗаїдзеIII місце, ваг. кат 67 кг (ННІ МСМ).

Також інформуємо, що 10 лютого в м. Черкаси завершився Кубок України з греко-римської боротьби серед чоловіків, присвячений 150-річчю з дня народження славетного українського богатиря Івана Піддубного. Студенти нашого університету також брали участь в цих змаганнях і стали переможцями та призерами Кубка.

Семен Новіков I місце, ваг. кат 87 кг (випусник ННІ ПХВ);

Давид Шадт – II місце, ваг. кат 87 кг (ННІ ЕКТ);

Михайло Вишневеццький – II місце, ваг. кат 130 кг (ННІ МСМ).

Щиро вітаємо наших спортсменів, які успішно виступили та стали  призерами цих престижних спортивних змагань!