Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Солодкий конкурс з нагоди 90-річчя Університету

Який же День народження без цікавих подарунків та святкового торта? Свій подарунок з нагоди 90-річчя ХНТУСГ вже отримав  і ректор нашого Університеу Олександр Володимирович Нанка. Це святковий торт, спечений за особливим рецептом (і з дотриманням ДСТУ 4803:2007). А от ким  саме – поки що залишається загадкою. Тому ректор оголосив конкурс серед студентів та викладачів університету, які мають розгадати цю загадку і  отримити призову кондитерську нагороду. Для цього потрібно всього лише зателефонувати за номером (067) 952-31-61 і озвучити свою версію (чи прізвище) того, хто подарував цей чудовий торт. Хто першим назве правильну відповідь, той і стане переможцем конкурсу та отримає солодкий приз.

Отож, вмикайте фантазію і поспішайте з відповідями. Тим більше, що торт має обмежений термін зберігання (до 15.00 23.07.2020 р.).

Користуючись нагодою, Олександр Володимирович Нанка ще раз привітав співробітників та студентів нашого університету з ювілеєм і побажав не втрачати оптимізму та надії навіть в цей непростий час. Попри все, життя триває і в ньому є багато позитивних та яскравих моментів, якими варто ділитися з друзями.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ