Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Робоча зустріч з Міністром освіти і науки України

В.о. ректора ДБТУ, голова комісії з реорганізації Руслан Тихонченко взяв участь у зустрічі з Міністром освіти і науки України Сергієм Шкарлетом, на якій, зокрема, був присутній Ігор Швайка.

Були обговорені питання реорганізації ХНТУСГ, ХНАУ, ХДУХТ та ХДЗВА. На початку зустрічі Міністр наголосив на послідовній позиції Кабінету Міністрів, Міністерства та своїй особистій, щодо неухильного дотримання обраного курсу реорганізації та неможливості внесення будь-яких змін до Розпорядження КМУ № 431-р від 12.05.2021 року.

На жаль, не зважаючи на позицію «борця за світле майбутнє ХНАУ», в зустрічі не брав участь ректор ХНАУ ім. В.В. Докучаєва Ульянченко Олександр Вікторович. Замість ректора, Ігор Швайка висловив свою особисту категоричну позицію щодо неготовності до діалогу з комісією з реорганізації та адміністрацією ДБТУ. При цьому наголосив, що вказана позиція відображає думку трудового колективу, що, безумовно, є сумнівним та голослівним, а також заявив, що приймає участь у зустрічі в якості «борця з рейдерським захопленням ХНАУ ім. В.В. Докучаєва», яке, на його думку, здійснюється Кабінетом Міністрів України.

В результаті зустрічі Руслан Тихонченко висловив позицію щодо бачення шляхів завершення реорганізації та розвитку новоствореного університету з урахуванням надбань трудових колективів усіх ЗВО, залучених до реорганізації. Вказана позиція була підтримана Міністром, як конструктивна та продуктивна. В свою чергу, Міністр висловив побажання стосовно подальшої активізації комунікацій з трудовими колективами. Обмін думками між Сергієм Шкарлетом та Русланом Тихонченко пройшов в діловій та позитивній атмосфері.