Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Результати участі у проекті ПРОФІFEST. «Професійна мережа майбутнього»

В рамках меморандуму про співпрацю між Міністерством освіти і науки України, Міністерством соціальної політики України, Державною службою занятості у сфері професійної орієнтації молоді фахівцями відділу профорієнтації Харківського міського центру занятості з 06.04 по 20.04.21 р. були проведенні тренінги в рамках проекту ПрофіFEST. «Професійна мережа майбутнього» (посилання 1) в режимі відео конференції для студентів ХНТУСГ у відповідності з УГОДОЮ про співпрацю.

З метою поглиблення знань у студентів та розширення їх можливостей щодо подальшого працевлаштування та кар’єрного зростання у тренінгах взяли участь 571 учасник (посилання 2). Самими активними учасниками проекту були студенти спеціальностей: 275 Транспортні технології; 133 Галузеве машинобудування; 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка; 208 Агроінженерія; 187 Деревооброблювальні та меблеві технології; 075 Маркетинг на ін.

Студенти, викладачі та керівництво університету висловлює щиру подяку фахівцям відділу профорієнтації та керівництву ХМЦЗ за високий професіоналізм у проведенні тренінгів.

Центр практики, працевлаштування та кар’єри студентської молоді запрошує студентів усіх спеціальностей університету для подальшої співпраці з ХМЦЗ.

ЦППКСМ, ХНТУСГ