Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Ректору ХНТУСГ вручено відзнаку “Слобожанська Слава”

Напередодні Нового року в нашому університеті сталася знаменна подія, яка, безперечно, увійде в історію ХНТУСГ ім. П. Василенка. За  визначні заслуги в розбудові Харківського регіону та вагомий внесок у розвиток науки і освіти Харківщини  ректор університету О.В. Нанка був нагороджений почесною відзнакою Харківської обласної ради  “Слобожанська слава”.

Цю високу нагороду професору і академіку Інженерної академії України О.В. Нанці вручив Президент Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування,  доктор наук з державного управління, а в недавньому голова Харківської обласної ради, С.І. Чернов, який особисто завітав до університету та зустрівся з його керівництвом.

Вручаючи ректору почесну відзнаку, Сергій Іванович Чернов зазначив, що вона є найвищою нагородою Харківської обласної ради й подякував Олександру Володимировичу Нанці за його наполегливу і багаторічну працю на ниві освіти та науки і за  вагомий внесок у розвиток Харкова і Харківської області.

С.І. Чернов також привітав студентів та викладачів університету з визначною подією  — 90-річчям з часу заснування університету, який для нього також  не є чужим. Нагадаємо, що  С.І. Чернов є випускником ХНТУСГ (колишнього ХІМЕСГ), а також є головою Наглядової ради університету, чим дуже пишається.

У свою чергу ректор ХНТУСГ  О.В. Нанка подякував колишньому голові Харківської обласної ради  С.І. Чернову за високу оцінку його діяльності й заявив, що “Слобожанська слава” є заслугою  всього колективу університету, який багато робить для підвищення його авторитету і престижу.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.