Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

РЕКОМЕНДОВАНО ДО ЗАРАХУВАННЯ В УНІВЕРСИТЕТ

Відповідно до Умов і Правил  прийому до закладів вищої освіти, Приймальна комісія ХНТУСГ оприлюднила Рейтингові списки вступників, рекомендованих до зарахування на бюджетну форму навчання в університеті. Див розділ ВСТУПНИКАМ.

Зазначені рейтингові списки оголошені для абітурієнтів, які вступають на навчання для здобуття ступеня бакалавра на підставі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання. Як повідомив заступник відповідального секретаря Приймальної комісії Андрій Міленін, загалом такі рекомендації отримало 253 особи, які навчатимуться за 21 спеціальністю.  Найбільше бюджетних місць заповнили вступники, які навчатимуться за спеціальністю “Агроінженерія” (66 місць), “Галузеве машинобудування” (50 місць) і “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка” (29  місць).

Перевірити свій статус вступники можуть у своїх електронних кабінетах, де навпроти їхньої заяви має бути встановлено статус «Рекомендовано до зарахування».

Вступники, які отримали рекомендації до зарахування на місця державного замовлення, мають до 18.00 години 31 серпня 2020 року подати до Приймальної комісії оригінали документів. Статус заяв абітурієнтів, які виконають вимоги щодо зарахування, змінитися на статус «До наказу (бюджет)».

Зарахування вступників на навчання за кошти державного бюджету має відбутись 05 вересня 2020 року.

Надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих абітурієнтів, які зможуть  навчатися на умовах контракту (на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб) на відкриті та фіксовані (закриті) конкурсні пропозиції здійснюється не раніше 06 вересня.

У разі отримання рекомендації на контракт навпроти таких заяв вступників статус буде змінено на «Рекомендовано (контракт)». Цей статус може з’явитись навпроти кількох заяв і вступник матиме можливість самостійно визначити, яку саме пропозицію обрати. Але ми будемо дуже раді, якщо це буде Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка.

Вступна кампанія триває і про її перебіг ми інформуватимемо на сайті університету та на наших сторінках в соціальних мережах.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.