Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

РЕЙТИНГ ЗВО ЗА КІЛЬКІСТЮ БЮДЖЕТНИКІВ

Інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» складено рейтинг закладів вищої освіти України за кількістю осіб зарахованих на навчання за кошти державного та місцевого бюджетів у 2020 році. Приємно, що в цьому рейтингу Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. П. Василенка посів 65 місце серед усіх ЗВО України і 4 місце серед ЗВО аграрного профілю. Минулого року конкурс на 1 бюджетне місце в ХНТУСГ складав 5,68 особи, що також є одним з найкращих показників серед аграрних університетів.

Порівняно з результатами  2019 року наш університет суттєво покращив свої показники за кількістю осіб, зарахованих на навчання за кошти державного бюджету, піднявшись із 91 на 65 сходинку рейтингу. Збільшилась і кількість осіб, які були зараховані на контракт.

ДОВІДКОВО: У рейтингу враховано всіх осіб, які зараховані на навчання за кошти державного та місцевого бюджетів на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання.

У рейтингу використані дані 2020 року, що отримані інформаційною системою «Вступ.ОСВІТА.UA» з Єдиної державної бази з питань освіти за договором з ДП “Інфоресурс”. До рейтингу не включені вищі військові навчальні заклади (вищі навчальні заклади із специфічними умовами навчання) та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів через відсутність відповідних даних у Єдиній державній базі з питань освіти.

Рейтинг також включає показники «Зараховано на контракт», «Співвідношення кількості осіб зарахованих на контракт до зарахованих на бюджет», а також конкурс на 1 бюджетне місце.

Конкурс на одне бюджетне місце розрахований як співвідношення загальної кількості поданих заяв до загальної кількості осіб зарахованих на навчання за кошти державного бюджету. До розрахунку беруться тільки ті заяви вступників, які прийняті до розгляду навчальним закладом та мають встановлений «пріоритет», що зазначається абітурієнтом під час подання заяви про вступ на бюджет.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ за матеріалами  сайту Оsvita.ua 

РЕЙТИНГ ЗВО ЗА КІЛЬКІСТЮ БЮДЖЕТНИКІВ