Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Радились молоді вчені

16 вересня на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка відбулось чергове засідання Ради молодих вчених при Харківській обласній державній адміністрації, яку очолює завідувачка кафедрою маркетингу та медіакомунікацій ХНТУСГ О.В. Мандич. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала сама Олександра Валеріївна.

Вона повідомила, що під час засідання Ради були розглянуті  питання щодо формування напрямів роботи цього органу на 2020/2021 н.р., щодо активізації наукової молоді в обласних та всеукраїнських конкурсах, а також щодо участі в організації Форуму «Наука 6.0: діалог поколінь», на якому буде  представлено потужну наукову платформу Харківщини.

На засіданні Ради молодих вчених також було розглянуто питання щодо  налагодження комунікації з іншими молодими науковцями, зокрема, з Радою молодих учених при МОН та регіональними (обласними) Радами молодих учених. “Роботи дуже багато! Працюючи єдиною командою – ми зможемо все!”, – зазначила О.В. Мандич.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.

Радились молоді вчені

Радились молоді вчені