Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ПРОЙШОВ СЕМІНАР ДЛЯ КЕРІВНИКІВ С/Г ПІДПРИЄМСТВ

17 грудня  в актовій  залі ХНТУСГ  пройшов  семінар для керівників фермерських та сільгосппідприємств Харківської області з актуальних питань оподаткування, земельних відносин, трудового права тощо.  Семінар був організований фахівцями журналу “АгроPRO” (м.Київ) і він був розрахований переважно на бухгалтерів та керівників малих і середніх агропідприємств. Близько сотні таких фахівців взяли участь у семінарі й отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

Перед початком цього заходу  з вітальним словом до   учасників семінару звернувся перший проректор ХНТУСГ М.Л. Лисиченко, який також презентував присутнім  освітні та наукові можливості  університету. Зокрема, Микола Леонідович  акцентував увагу керівників сільгосппідприємств на тому, що сьогодні ХНТУСГ є одним з найкращих закладів аграрно-технічного профілю  в Україні, де підготовка фахівців  ведеться за міжнародними стандартами. Перший проректор звернувся до присутніх з проханням  напрявляти до університету своїх працівників, які можуть здобувати тут якісну освіту, зокрема, на магістерському рівні.

Перед учасниками семінару також виступив відповідальний секретар Приймальної комісії ХНТУСГ С. М. Скофенко, який проінформував присутніх про особливості вступної кампанії 2020 року до закладів вищої освіти та  можливості  університету, спрямовані на допомогу майбутнім вступникам. Учасники семінару також отримали презентаційні матеріали про  діяльність ХНТУСГ та спеціальності за якими в ньому готують фахівців.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.