Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ПРОЄКТ ДЕРЖПРАЦІ “ВИХОДЬ НА СВІТЛО”

 Державна служба України з питань праці (Держраці) відповідно до розпорядження Кабінету міністрів України проводить національну інформаційно-роз’яснювальну кампанію про переваги задекларованої праці та ризики незадекларованої праці для працівників і роботодавців. Назва кампанії – “Виходь на світло!” напрямок якої спрямований на подолання проблем недоброчесних трудових відносин між працедавцями і працівниками.

Мета кампанії є підвищення рівня обізнаності громадян про незадекларовану працю, а також проінформувати працівників, работодавців і студентську молодь про переваги задекларованої праці та ризики незадекларованої праці.

Вся необхідна нформація стосовно питань праці, номер телефгарячої лінії,  у посиланні на веб-сайт Держпраці www.dsp.gov.ua у розділі “Подолання незадекларованої праці” знаходиться інформація для цільових груп, а також завантажені плакати, буклети, інфографіка, відеоматеріали, тощо.

Пропонуємо Вашій увазі відео про те, чому незадекларована праця – це відсутність прав у взаєминах із роботодавцем, які наслідки вона має для держави, бізнесу та кожної окремої людини:

 Відео 1: Незадекларована праця, не захищає ваші трудові та соціальні права!

ВІдео 2: Незадекларована праця, не захищає від штрафу!

Відео 3: Незадекларована праця, не гарантує розвиток бізнесу!

Відео 4: Незадекларована праця це проблема в Україні!

Департамент з питань Держпраці.