Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Про Асоціацію випускників ХНТУСГ

21 лютого 2020 року на засіданні Вченої ради ХНТУСГ було затверджено Положення про Асоціацію випускників Університету, яка об’єднуватиме  зусилля випускників Університету всіх поколінь та друзів Університету щодо збереження та примноження його традицій і духовних цінностей. Відповідно до Положення, одним із головних завдань Асоціації випускників також буде сприяння в реалізації навчальних, наукових, соціально-економічних і виробничих проектів розвитку Університету, захист законних соціальних, економічних, творчих та інших інтересів її членів.

Інформуючи членів Вченої ради з цього питання, керівник Центру практики, працевлаштування та кар’єри студентської молоді (ЦППКСМ) П.С. Сиром’ятніков повідомив, що Університет має давні традиції співпраці з колишніми випускниками вишу, зокрема на базі районних земляцтв. Відтепер ця  робота носитиме системний і цілеспрямований характер. А ректор ХНТУСГ О.В. Нанка нагадав, що наразі в Університеті працює близько 300 випускників нашого університету, які можуть скласти кістяк Асоціації і поповнити її актив…

За підсумками розгляду цього питання Вчена рада ХНТУСГ доручила керівникам  структурних підрозділів Університету сприяти роботі Асоціації випускників та запропонувати  кандидатури до складу  Правління організації. Також Вчена рада доручила виконувати обов’язки секретаря  Асоціації доценту кафедри ОТС Михайлу Олександровичу Циганенку (конт. тел. 063-746-78-44).

Читати  Положення про Асоціацію випускників ХНТУСГ

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ