Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ПРЕЗЕНТУЄМО СПЕЦІАЛЬНОСТІ

Сьогодення диктує запити на нові професії і спеціальності для творчих людей, наприклад – дизайнер меблевих виробів, технолог столярних виробів, конструктор-технолог дерев’яного домобудування. Саме таких фахівців готують в Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. П. Василенка на кафедрі деревооброблювальних технологій та системотехніки лісового комплексу Факультету технологічних систем і логістики.

У межах цієї спеціальності студенти мають змогу вивчати все, що пов’язано з деревиною, а саме: дизайн дерев’яних виробів, починаючи від елементів декору і до дерев’яного домобудування, а також особливості їх конструювання та технології виготовлення. Дуже важливо, що навчальні програми орієнтовані на використання ресурсоощадних технологій із використанням інновацій галузі деревообробки.
Отож, якщо ви бажаєте створювати дизайнерські вироби з екологічних матеріалів, якщо хочете реалізувати свої творчі фантазії й «оживляти» речі за допомогою ЗD- проектування, — ласкаво просимо до нас на навчання.
З нами ви зможете втілювати найсміливіші ідеї та прикрашати світ своїми виробами з деревини.

Наша адреса: м. Харків, проспект Ювілейний, 65-г, 4 поверх; Е-mail: kafdtslk@gmail.com

Суска Анастасія Анатоліївна, зав. кафедрою  деревооброблювальних технологій та системотехніки лісового комплексу

Тел. 0979843711  
Ми чекаємо на вас!!!!