Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Працюють підготовчі курси для майбутніх вступників

З 2 жовтня 2021 року в Державному біотехнологічному університеті  розпочали роботу підготовчі курси для майбутніх вступників, які діють при Освітньому центрі університету.  Як повідомив завідувач підготовчими курсами Анатолій Петрович Горбаньов, наразі на підготовчих курсах навчається 54 особи  з міста Харкова та районів Харківської області.  Здебільшого це учні випускних класів загальноосвітніх закладів, коледжів і ліцеїв, які наступного року планують вступати до закладів вищої освіти і хочуть підготуватись до успішного складання ЗНО  з профільних предметів: української мови, математики, фізики, географії, іноземної мови і т.п. Для викладання  цих предметів університет  залучив досвідчених викладачів, які вже працювали з майбутніми вступниками. Особлива увага  приділяється  викладанню фізики та математики, оскільки  у 2022 році для  багатьох  вступників  при складанні ЗНО ці предмети будуть профільними.

Перші кілька занять, які вже прошли із слухачами курсів, показали, що більшість з них мають високу мотивацію для покращення своїх знань і задоволені рівнем викладання предметних дисциплін. Заняття на підготовчих курсах проходять щосуботи в очному форматі, але з дотриманням всіх протиепідемічних  заходів, запроваджених у зв’язку з поширенням епідемії COVID-19.

Набір слухачів на підготовчі курси ще триває. Отримати всю інформацію щодо  запису на курси та навчання можна за телефонами: (050) 606-33-22; (057) 700-39-15; (066) 213-50-38; (098) 012-26-93.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.