Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Поселення в гуртожитки ХНТУСГ

Із початком нового навчального року  у  багатьох іногородніх студентів, які вступили до нашого університету,  виникає потреба у вирішення  житлового питання, зокрема, щодо поселення у гуртожитки. Інформуємо, що відповідно до П О Л О Ж Е Н Н Я про порядок поселення, проживання та правила внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках університету, до гуртожитків можуть бути поселені студенти очної форми навчання на період навчання в університеті, заочної форми навчання на період проведення екзаменаційної сесії, а також абітурієнти на період вступних випробувань. Студенти, аспіранти, докторанти, члени їх сімей студентів, співробітники університету та члени їх сімей, а також сторонні, які виявили бажання проживати в гуртожитку університету, можуть поселятися туди  за наявності вільних місць та на підставі наказу ректора.

Порядок поселення та виселення із гуртожитків університету регулюється тим же ПОЛОЖЕННЯМ, у якому виписані й правила та умови проживання. Отож, усім зацікавленим особам радимо уважно ознайомитися з цими Правилами і дотримуватися їх під час поселення і проживання в гуртожитках університету. Також звертаємо увагу на необхідність дотримання у гуртожитках заходів безпеки, запроваджених  у зв’язку з поширенням епідемії коронавірусу.

З питань поселення радимо звертатися до адміністрації навчально-наукових інститутів та факультету ТСЛ, а також до Адміністративно-господарчого і виробничого відділу  університету та адміністрації студмістечка  (головний корпус ХНТУСГ вул. Алчевських, 44).

Ознайомитися з вартістю проживання у гуртожитках ХНТУСГ можна ТУТ.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.