Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ПІДВИЩУВАЛИ КВАЛІФІКАЦІЮ

З 3 по 11 грудня  ц.р. в Інституті післядипломної освіти ХНТУСГ  проходили курси підвищення кваліфікації техніків-лаборантів на тему «Методи визначення показників якості зернових, зернобобових та олійних культур». В роботі курсів взяли  участь спеціалісти ТОВ «ТЕХУНІВЕРСАЛ-ІНДУСТРІЯ» (Дніпропетровська обл.), ТОВ КОМПАНІЯ «ДОБРОБУД-СЕРВІС» (м. Балаклія Харківська обл.,) та філії АТ «ДПЗКУ «Сахновщинський елеватор (сел. Сахновщина Харківська обл.).

Для кращого засвоєння слухачами матеріалу та вдосконалення вже набутих знань і навичок, директор ІПО Автухов А.К. та заступник директора ІПО Малишев В.М. провели два виїзних заняття на виробничих базах ХПП (зернові лабораторії), а саме на Харківському комбінату хлібопродуктів № 2 та Новопокровському комбінаті хлібопродуктів.

За організацію та проведення курсів підвищення кваліфікації на високому науково-методичному рівні директор ТОВ КОМПАНІЯ «ДОБРОБУД-СЕРВІС» висловив подяку директору ІПО Автухову А.К.

По завершенню навчання слухачі успішно здали іспит та отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації встановленого зразка.

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.