Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Підвищення кваліфікації викладацького складу – запорука якісної освіти

З 24 по 28 лютого 2020 року на базі Національного центру генетичних ресурсів Інституту рослинництва імені В.Я.Юр’єва співробітники кафедр агротехнологій та екології, оптимізації технологічних систем та тракторів і автомобілів ННІ механотроніки та систем менеджменту пройшли курси підвищення кваліфікації за темою «Формування, ведення, ефективне використання колекцій генетичних ресурсів рослин».

Підвищення кваліфікації викладацького складу - запорука якісної освіти

В рамках курсів викладачі мали смогу познайомитися с загальними питаннями значення, використання та збереження генетичних ресурсів рослин; ознайомитися з оновленою інформацією о генетичному банку рослин України та організаціях з продовольства та сільського господарства; поглибити свої знання щодо довгострокового зберігання насіння, моніторингу та відновлення схожості насіння. Лекції були проведені практикуючими фахівцями в сфері рослинництва, що надає можливість викладачів отримати не тільки професійну, але і новітню, актуальну інформацію «з перших вуст», та транслювати її через оновлення робочих програм дисциплін та освітніх програм до здобувачів вищої освіти за спеціальностями «Агрономія», «Екологія», «Агроінженерія».

Керівництво та педагогічні працівники ННІ МСМ висловлюють подяку керівництву та науковим співробітникам Інституту рослинництва імені В.Я.Юр’єва, особливо заступнику директора з наукової роботи з генетичними ресурсами рослин Рябчуну В.К., провідному науковому співробітнику Богуславському Р.Л., завідуючій лабораторією інтродукії та зберігання генетичних ресурсів рослин Кузьмишиной Н.В. за організацію та проведення курсів підвищення кваліфікації на високому науковому рівні.